Tesztelő, tesztautomatizáló

A WebDream Magyarország Kft.
tesztelő, tesztautomatizálót keres!

A webdream egy 40 fős budapesti fejlesztő csapat.
Egyedi vállalati rendszerek, weboldalak és mobil alkalmazások fejlesztésével foglalkozunk.
Keressük új tesztmérnök kollégánkat, olvass tovább és jelentkezz hozzánk, hogy megismerkedhessünk!

Leendő feladatok:

  • kiemelt termékeink és rendszereink megismerése, részvétel a tesztelői csapatban
  • funkcionális tesztelés, hibák detektálása, kiértékelés, dokumentálás
  • webes felhasználói felületek tesztautomatizálása
  • együttműködés a fejlesztőkkel, termékfelelősökkel

Ami kiemelten fontos

  • légy alapos, kitartó és tudj összefüggésekben gondolkodni
  • legyenek stabil informatikai alapismereteid
  • rendelkezz legalább 3 év tesztelői tapasztalattal
  • rendelkezz valamilyen fejlesztési tapasztalattal (előny: php, mysql környezet)

Ami előnyt jelent

  • minél jelentősebb szakirányú tapasztalat
  • codeception (vagy egyéb framework) ismeret
  • php, mysql, linux környezet ismerete

Amit ajánlunk

  • folyamatosan fejlődő, több mint 18 éves vállalati háttér
  • egyéni fejlődési és továbblépési lehetőségek
  • nagyvállalati projektek
  • szuper munkakörnyezet és barátságos, segítő, családias csapat
  • belvárosi iroda (budapest, 6. kerület)
  • home office a járványidőszakban.

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi címen várjuk: karrier@webdream.hu !