Frontend fejlesztő

A WebDream Magyarország Kft.
frontend fejlesztőt keres!

Várjuk jelentkezésed ha szívesen részt vennél vállalati rendszereink, termékeink tervezésében, fejlesztésében és portál, weboldal fejlesztési projectjeinkben. Mindezt egy támogató, lendületes csapatban teheted, együttműködve a frontendes, tesztelő és mobilos kollégákkal.
Leendő feladataid lesznek:

  • • Vállalati alkalmazások és website-ok frontend feladatainak kivitelezése
  • • Responsive és cross-browser kompatibilis megoldások készítése
  • • A fejlesztő/pm/tesztelő csapattal való aktív munkavégzés
  • • Legújabb technológiák kutatása, kipróbálása

Ami kiemelten fontos

  • 3+ év szakmai tapasztalat
  • HTML5, CSS3 magas szintű ismerete
  • Bootstrap ismeret
  • Valamely CSS preprocessor ismerete (SASS, LESS, SCSS)
  • Grafikai programok operátor szintű ismerete (pl. FIGMA, Sketch, XD, stb.)
  • Legyél maximalista a frontend és UX területén
  • Legyél igényes arra a munkára, amit kiadsz a kezedből
  • Kövesd és ismerd a legújabb trendeket

Ami előnyt jelent

  • Angular ismeret
  • Egyéb frontend keretrendszer ismerete (pl. React, Vue)
  • Újabb technológiák alkalmazása (pl. ES6, NPM, YARN, Typescript, Webpack, stb.)

Amit ajánlunk

  • Folyamatosan fejlődő, biztos vállalati háttér (nem volt nálunk leépítés a 20 éve történt alakulásunk óta)
  • Rengeteg tapasztalatot gyűjthetsz a szakma legkülönfélébb területeiről, miközben folyamatosan számíthatsz segítségre, review-ra, tanácsokra
  • Folyamatos mentorálás
  • Mindannyian építjük a céges tudásbázist és belső képzéseket is tartunk
  • Barátságos munkakörnyezet, belvárosi iroda (Oktogon), kávéval, csocsóval, elvonulásokkal
  • Home office lehetőség

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi címen várjuk: karrier@webdream.hu !