Project manager

A WebDream Magyarország Kft.
project managert keres!

Amivel foglalkozunk:

  • Egyedi vállalati rendszerek tervezése és fejlesztése
  • Webes portálok, weboldalak tervezése
  • Mobil alkalmazások tervezése, fejesztése
  • A fenti rendszerek fenntartása, üzemeltetése
  • Webdesign, UX és UI design
Feladatok:
  • Egy olyan új kollégát keresünk, aki együtt gondolkodik ügyfeleinkkel, megérti üzleti igényeiket és folyamatos kommunikációt képez a fejlesztő csapat és partnerünk között.
  • Projektek és termékek managelése, product owner feladatok
  • Projekt résztvevőkkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás
  • Aktív részvétel az ajánlatadásban, tervezésben, projekt adminisztráció

Ami kiemelten fontos

  • Legalább 2 éves projekt management tapasztalat
  • Remek problémamegoldó képesség
  • Műszaki szemléletű gondolkodásmód
  • Önállóság, proaktivitás, kitűnő időgazdálkodási, feladat priorizálási képesség
  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség vagy ennek megfelelő tapasztalat

Ami előnyt jelent

  • Projekt management módszertanok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Fejlesztői / webes technológiai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Folyamatosan fejlődő, biztos vállalati háttér (nem volt nálunk leépítés alakulásunk óta)
  • Nálunk rengeteg tapasztalatot gyűjthetsz a szakma legkülönbözőbb kihívásaiból és mindig számíthatsz segítségre, review-ra és tanácsokra
  • Barátságos munkakörnyezet, belvárosi iroda (Budapest, 6. kerület), kávéval, csocsóval, elvonulásokkal

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi címen várjuk: karrier@webdream.hu !