Sales manager / Account manager

A WebDream Magyarország Kft.
sales manager / Account managert keres!

Feladatok:

  • Értékesítési és sales stratégiák kidolgozásában aktív részvétel.
  • Sales lead-ek szerződéskötésig való kezelése.
  • Növekedési lehetőségek feltárása, újító ötletek megfogalmazása.
  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése, kapcsolattartás és kapcsolatépítés a meglévő ügyfélkörrel.
  • Technológiáink, technológiai folyamataink, rendszer architektúrák megértése.
  • A cég megoldásainak, termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése.
  • A cég termékeire, szolgáltatásaira épülő bemutatók szervezése a potenciális ügyfélkörnek.
  • Ügyfél elégedettség monitorozása.
  • Vállalati marketing támogatása.
  • Sales tevékenységek dokumentálása.

Ami kiemelten fontos

  • Kiváló kommunikációs készség és alkalmazkodási készség az egyedi ügyfél igényekhez, folyamatokhoz.
  • Rendszer szemléletű gondolkodásmód, software rendszerek működésének átlátása.
  • Jártasság az IT és webes technológiák és termékek területén.
  • B2B értékesítési tapasztalat, tapasztalat vállalati és üzleti folyamatok területein.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Ami előnyt jelent

  • UI/UX területen, marketing ügynökségi területen szerzett tapasztalat.
  • Software fejlesztési, technológiai tapasztalat.

Amit ajánlunk

  • Támogató és javaslatokra nyitott és vezetők és kollégák.
  • A munkád sikeréhez professzionális technológiai, marketing és designer csapat.
  • Nyitott, közvetlen és innovatív légkör.
  • Képzési, fejlődési lehetőségek.

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi címen várjuk: karrier@webdream.hu !