Pénzügyi kontroller - részmunkaidős

A WebDream Magyarország Kft.
pénzügyi kontroller - részmunkaidőst keres!

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Teljes könyvelési anyag és költségek (ÁFA, IPA stb.) ellenőrzése
  • A számlázás (rész- és végszámlázás) kezelése és ellenőrzése az irodavezetőnk segítségével
  • Havidíjas szolgáltatások számláinak nyomon követése, felülvizsgálata
  • A management és a projekt csapatok, kiemelten a projekt managerek támogatása pénzügyi adatokkal, számításokkal, riportokkal
  • Projekt megtérülések folyamatos nyomon követése, gazdaságossági, hatékonysági számítások végzése, terv- tényelemzések készítése
  • Üzleti elemzések és prezentációk előkészítése

Ami kiemelten fontos

  • Van legalább 3 év pénzügyi kontrolling területen szerzett tapasztalatod
  • Gazdasági területen szereztél diplomát
  • Excel guru vagy
  • Szívesen dolgozol együtt másokkal, jó a kapcsolatteremtő képességed
  • Rendszerben gondolkodsz és emellett analitikus szemlélettel rendelkezel

Ami előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelő végzettséggel rendelkezel
  • van számviteli területen szerzett tapasztalatod
  • dolgoztál már informatikai cégnél

Amit ajánlunk

  • Folyamatosan fejlődő, biztos vállalati háttér (nem volt nálunk leépítés alakulásunk óta)
  • Rengeteg tapasztalatot gyűjthetsz a szakma legkülönbözőbb kihívásaiból és mindig számíthatsz segítségre
  • Profi, erős szakmai és támogató közösséget
  • Barátságos munkakörnyezet, belvárosi iroda (Budapest, 6. kerület), kávéval, csocsóval, elvonulásokkal
  • Home office lehetőség

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi címen várjuk: karrier@webdream.hu !